Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondvacsinált indok, vagy...

Mondvacsinált indok, vagy valódi probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Munkahelyváltás közepén vagyok, múlt hét pénteken be is hívtak meghallgatásra. Minden klappolt, (nagyon magas az önkritikám, észre tudom venni ha nem mennek a dolgok) ma viszont jött az elutsító üzenet. Rákérdeztem mi az oka ennek, hogy a jövőben javíthassak rajta. A válasz az volt, hogy a munkáltató másfajta iskolákat követe meg ehhez az álláshoz. 5 órás interjúsorozat volt, körönként pakolgatták ki az embereket, a megmaradtaknak pedig jelezték, hogy értesítik őket. Szerintetek ez mondvacsinált indok hogy "ne sértsenek meg", vagy kötelező interjúztatni X főt, hogy abból szűrjék ki a legmegfelelőbbet? Kösz a válaszokat.



2015. nov. 24. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"5 órás interjúsorozat volt, körönként pakolgatták ki az embereket, a megmaradtaknak pedig jelezték, hogy értesítik őket. Szerintetek ez mondvacsinált indok hogy "ne sértsenek meg", vagy kötelező interjúztatni X főt, hogy abból szűrjék ki a legmegfelelőbbet?"


Szerintem benne van a kérdésedbe a válasz.

2015. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos megvolt előre a csókos...
2015. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben ez csak ürügy a részükről. Én olyan helyekre is jelentkeztem, ahol csak előnyként volt feltüntetve a tapasztalat vagy nem is volt elvárás egyáltalán. Aztán be se hívtak, csak emailben elutasítottak, mondván több éves tapasztalattal rendelkező embert keresnek :-)) Vicc az egész. Nem voltak tisztában a saját hirdetésükkel sem :-)
2015. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, ment a zöld pacsi. :) Pont egy órája hívtak egy helyről, majdnem dupláját fizeti, így nem fogom sokáig siratni ezt a sz*rt.
2015. nov. 25. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!