Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mérnökök, az alkalmazott...

Mérnökök, az alkalmazott közgazdászokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mindenki ismeri a hagyományos "fikázkodást" a mérnökök és a közgazdászok között, ennek az alapja -szerintem- az hogy a mérnökök könnyű büfészaknak titulálják a gazdasági szakokat, de mi a helyzet az alkalmazott közgazdászokkal? Azért ez egyáltalán nem egy büfészak és van benne kőkemény matek is, így is ugyanúgy megvan bennetek egy ellenszenv?

2017. aug. 16. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
96%

kőkemény mateknak éppen nem nevezném az ottani matekot, de tény, hogy a többi gazdasági szakhoz képest valamivel több..


nekem nincs ellenérzésem egyik gazdasági szakkal kapcsolatban sem, sőt, inkább örülök hogy nem nekem kell megtanulni azt a sok bullshit-et, mert képtelen lennék rá..

éppen ezért nem is nézem le, mert attól hogy GTK, még lehet hasznos, ami mérnöki perspektívából nem feltétlenül nyilvánvaló...


szerintem minden szak, munkakör és foglalkozás hasznos, akár nyilvánvaló egyesek számára a hozadéka, akár nem...

2017. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!