Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alkalmazott matematikus Msc...

Alkalmazott matematikus Msc után Pénzügy Msc vagy Programtervező informatikus Bsc?

Figyelt kérdés
Nos, ha minden jól megy nemsokára meglesz a fent említett diploma és arra gondoltam, hogy érdemes lenne ráerősíteni egy specifikusabb képzéssel. Inkább a pénzügy mester vonz, azonban a trend azt diktálja, hogy belátható időn belül minden a programozásról fog szólni. Természetesen munka mellett csinálnám meg akármelyik is legyen az. A kér(d)ésem tehát az lenne, hogy soroljatok érveket, tapasztalatokat, hogy miért lenne jobb egyik a másiknál. Köszi.

2017. ápr. 2. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Mindkettő nagyon jó szak, én pénzügyre mennéka helyedben, de nem dönthetsz rosszul.
2017. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az motivál, hogy egy olyan szakmát szerezz amivel a a hazai fizetésekhez képest is kiemelkedően tudsz keresni akkor a programtervezőt választanám a helyedben. Ismerősi körömben Budapesten pályakezdőként 250-300 nettóval álltak munkában. Ha megfelelően elsajátítod a programozási nyelveket és emellett az angol is megy akkor itthon is hozhatsz egy elég frankó életszínvonalat.


Elmondásuk alapján nekem az a szimpatikus, hogy könnyűszerrel fejleszthetik a megszerzett tudásukat, mivel rengeteg evvel kapcsolatos anyag van fent a weben.

Egyetem alatt is annyi pluszt tudást összeszedtek "maga csak a youtube " segítségével, hogy hihetetlen :D


Matematikus MSC után meg szerintem ez egy kifejezetten egyértelmű választás lehet. Egyértelműen ez a jövő szerintem. (Habár már inkább a jelen is :D )

2017. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Arra menj, amelyiket jobban szeretnéd, pénzügyekkel is ugyanúgy lehet keresni, mint programozással.
2017. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek fényében mit gondoltok, hogy a pénzügy mestert inkább a Corvinuson vagy a BGE-n érdemes megcsinálni, illetve végigbogarásztam a képzési tematikát, de akik oda járnak, milyen tapasztalataik vannak?
2017. ápr. 4. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!