Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme úgy...

Szerintetek van értelme úgy gólyatáborba menni, ha úgy is kolis leszek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami nagy party ezért gondolom azt,hogy nem nekem való a gólyatábor.
2017. aug. 17. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok hasznos infót megtudhatsz az első néhány napban, nekünk a beiratkozás is akkor van. Mivel kolis leszel, ezért könnyebb lesz ott is ismerkedned, tehát ha nem akarsz nem kötelező menni. Én se vagyok nagy party arc, inni sem iszom, mégis az infókért elmegyek.
2017. aug. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kolis leszel, akkor pont, hogy hasznos a gólyatábor. Feltéve ha nem vagy végig merev részeg :) Mondjuk akkor is. Olyasmi, mint egy "csapatépítő tréning". Általában ott ki is derül, hogy "melyik klikkhez" fogsz tartozni.
2017. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz menni ne mennj
2017. aug. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!