Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik egyedül mentetek gólyatáb...

Akik egyedül mentetek gólyatáborba, hogyan indultatok neki?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mire gondolsz? A legtöbb ember ugyanúgy nem fogja ismerni a másikat ,mint te. Ha ez a gondod.
2017. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bepakoltam a bőröndömet, felültem a buszra és elmentem. Viccet félretéve, baromira paráztam, mert tényleg senkit nem ismertem, ráadásul eléggé introvertált vagyok, ennek ellenére nagyon jól éreztem magam. Nem egészségtelenségre szeretnélek biztatni, és tudom, hogy jól le leszek pontozva, de az első emberekkel úgy ismerkedtem, meg, hogy cigiztünk együtt :D az mindig összehozza az embereket. Nálunk úgy volt, hogy csapatokba voltunk osztva, meg a seniorok is olyan programokat szerveztek, hogy minél többet beszélgessünk, ismerkedjünk, így azért könnyebb volt.
2017. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én tavaly voltam. Egyedül mentem én is, elég hamar odamentem a találkozóhelyre, ott vártam egy darabig. Egyedül ültem le egy padra, majd idővel - amikor már pár ember csoportosult - nem mertem még mindig odamenni. Ez után nem sokkal egy lány, aki a szüleivel jött, odajött hozzám, majd elkezdtünk beszélgetni és a szülei hazamentek. Ha az odaérkezés után rögtön nem is kommunikálsz senkivel, az sem baj, mert a csoportvezetők odafigyelnek rá, hogy senki ne maradjon magára. Nálunk volt egy lány, aki szinte senkivel nem volt hajlandó kommunikálni, de a csoportvezetők őt is bevonták a beszégletésekbe, programokba, hogy ne maradjon ki belőle. Mindenkire odafigyelnek, ha az első fél órában még nem is, de utána biztosan találsz majd társat magadnak. Személyes tapasztalat alapján ha egyedül mész, olyanok fognak úgymond "megtalálni" akik szintén egyedül jönnek, mert akik csoportosan, ismerősökkel érkeznek, nem igazán nyitnak a többiek felé, hiszen elvannak a saját kis társaságukban.

Összegezve, ne félj, jó lesz, csak ne görcsölj rá :D

Gratula a sikeres felvételihez, és jó táborozást! :)

2017. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nateiko válasza:
100%
Én például társasággal fogok menni, emiatt aggaszt, amit az előttem levő írt, hogy aki csoporttal jön, az a csoportjával is lesz főleg, annak ellenére, hogy én nem félek ismerkedni. Benne leszek a megszokott komfortzónámban, amiből lehet nem is akarok majd kijönni. Úgyhogy hasonlóan ahhoz, aki egyedül megy, fogok igyekezni én is másokkal ismerkedni, hogy ne pár emberre korlátozódjon a társaságom. Amúgy meg mindenki kb ismeretlenül megy, de olyan sokan lesznek, hogy szerintem attól félni, hogy egyedül maradsz, teljesen felesleges és butaság. A 3/4 nép parázni fog, hogy basszus nem ismerek senkit, na bumm lesz még 300 másik ilyen ember hasonló félelmekkel és akkor majd együtt megtárgyaljátok, hogy basszus nem ismerek senkit.
2017. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!