Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen testnevelés órák...

Egyetemen testnevelés órák látogatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén muszáj teljesítenem a kötelező sport kurzusom, és nem látogattam már a kimondott "testnevelés" órákat már legalább 6 éve.


Nem tudom mennyivel másabb az egyetemei testnevelés óra a közoktatásban megszokottól.

Gondolok itt váltóruhára (nálunk még megvolt szabva a tornacipő színe is) hiányzásokra abban az esetben ha nem öltözök át például.


Ha tudnátok pár sort írni szummázva, hogy mire számíthatok nagyon hálás lennék érte!



2017. aug. 23. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra mész, amit felveszel, nyilván más cucc kell egy focira, mint egy falmászásra. Egyébként nem kell semmi fehérzokni és egyéb baromság, rendes ruha kell és cipő, lehetőleg ne utcai, hogy ne hord be a koszt. Hiányozni gondolom meg van határozva mennyit lehet, mondjuk 2-t, de náluk sok esetben lehet pótolni
2017. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"hiányzásokra abban az esetben ha nem öltözök át például." - De minek mennél el az órára, ha nem öltözöl át? Ha nem vagy beteg, akkor azért azt a heti másfél órát bőven ki lehet bírni (főleg, ha olyan sportot választasz, amit szeretsz).


Nincs megszabva, hogy miben sportolsz. Neked kell, hogy kényelmes legyen, a saját érdeked. Egy egyetemi testnevelés óra közel sem olyan, mint egy középiskolai vagy egy általános iskolai.

2017. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Remek, köszönöm a válaszokat!:)

Valóban sok idő eltelt azóta, én még az egységes öltözéknél tartottam.


Akkor rendes (nem utcai) ruha, és a hiányzásokat majd első órán úgyis elmondják mennyit lehet.


Köszönöm!:)

2017. aug. 23. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Szegedre járok, ha jol látom te is.

Voltam teniszezni, melegitöben vagy leggingsben nyomták a lányok, de Protity tanár ur egyáltalán nem szolt bele. Korcsolyán nyilván mindenki amiben akart, még kabátban is voltunk. Meg valami aerobicos orám is volt, ott sem volt meghatározva semmi. Szobatársam nem járt be a falmászás oráira, tanárnö simán elnézte neki és kapott aláirást.


Volt azért olyan tanár, akit felhuztak a diákok, és kiküldte öket igazolatlannal az orárol, de azért messze van a középiskolai tesiktöl. Sokkal lazábbak az orák, ha leállsz pihenni kicsit akkor nem szolnak. Kettöt lehet hiányozni a félévben, de potolni bármikor bemehetsz, némelyik tanár azt is engedi, hogy más tanáréra menj be. Illetve télen vannak ezek a Jeges estek, mehettek ingyen korcsolyázni barátokkal, és ha kérsz igazolást rola, akkor elnézik neked egy tesiorának.

2017. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!