Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Október 26-án lesz az őszi...

Október 26-án lesz az őszi vizsgadőszakban az emelt biosz érettségi. Mennyi az esély ilyen kevés idő alatt felkészülni úgy, hogy olyan 80-90%-ra sikerüljön?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be egy feladatsort ami 51%-os lett. Kicsit izgulok, mert nem akarom leégetni magam.

A tervem az, hogy minden nap tanulok 3-4 órát és feladatokat oldok meg. Emellett kidolgoznám vázlatosan a szóbelihez kiadott 99 témakört.

Amugy vannak előismereteim bioszból, fakultációra is jártam, szóval az alapjaim megvannak valahol erősen pl. embertan valahol pedig kicsit rozogán pl. ökológia egyes részei

Emellett hülyeség kalkulálni? Az idei májusi érettségi kb. ökológiából, meg genetikából ált. Volt benne egy kevés embertan meg növénytan de ennyi. Állattan nem is volt benne... Az az elméletem hogy mivel nehezebb volt kicsit a mostani új típusú érettségi ezért az októberi könnyítenek, hogy a fő szezonra, májusra be tudjanak lőni egy közepes szintet. Szerintetek?


2017. aug. 24. 02:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, simán meglesz, ha tanulod rendesen. :D
2017. aug. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha semmi más teendőd nincsen és csak ezzel tudsz foglalkozni, akkor van esély.
2017. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából még sulis vagyok :) most van technikusi évem de az se érdekel ha rontok a jegyeimen csak legyen meg az érettségim jóra :)
2017. aug. 24. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:
ha van egy kis előképzettséged simán! :D én 1 hét alatt írtam meg a kémia emeltet 61%-ra és alig nyúltam hozzá...úgy hogy én is most megyek ősszel javítani ezt a borzalmat. Ha gondolod írj! :)
2017. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!