Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnám eladni a tankönyveim?

Hol tudnám eladni a tankönyveim?

Figyelt kérdés
Most leszek végzős és már így is rengeteg tankönyvem felhalmozódott 7.-től amiktől megválnék. Sokat közülük szinte nem is használtam és a többség jó állapotban van. Az aukciós oldalakon (vatera, jófogás) van erre kereslet? Hol próbáljam meg továbbadni őket? Antikváriumokban átveszik ezeket? Körülbelül milyen összeget kaphatok egy egy könyvért?

2017. aug. 28. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Tankönyv csere-bere Facebook
2017. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy jó része már használhatatlan, mert egy csomót évről évre módosítottak mostanában.
2017. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Facebookon megnézem majd. Második válaszoló sajnos ezzel tisztában vagyok, a remek oktatási rendszerünk eredménye. Esetleg antikváriumba nem veszik át? ( nyelvkönyveket, szöveggyűjteményeket, feladatgyűjteményeket)
2017. aug. 28. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Antikváriumban (is) csak olyat vesznek át, amibe nincs beleírva, aláhúzva, kiemelőfilccel megjelölve, stb. Ha valóban tanultál is a könyvekből, akkor valószínűleg nem ilyenek...
2017. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Néhány éve nekik adtam el tankönyveket:

[link]

2017. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Vannak olyan könyveim amiket ki sem nyitottunk, egyáltalán nem használtunk. Csak azt nem értem miért kellett megvenni az ilyeneket.
2017. aug. 31. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!