Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne időm mindenre...

Hogyan lehetne időm mindenre suli mellett?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki ezentúl 4 óra után fogok haza érni suliból aztán meg tanuljak is. Emellett heti 1x táncolok, plussz itthon spanyolt tanulgatok magam, olvasok, emellett még szeretek edzeni is. Hogyan lehetséges hogy ezekre mind Legyen időm suli mellett? Az a problémám hogy amikor suliból haza érek olyan fáradtság jön rám hogy lefekszek aludni és fél órára de abból úgy sem annyi lesz úgyhogy felkelek 7 óra körül és még utána házi stb. Hogyan tudnám úgy megcsinalni hogy legyen időm mindenre ?

16/l



2017. aug. 31. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A mai oktatási rendszerben? Sehogy. Maximum ha meg tudod oldani, hogy nem alszol.
2017. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez bíztató
2017. aug. 31. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ezt én is éreztem, hogy teljesen tul vagyunk terhelve. Nem elég, hogy 3-4 körül értem haza, irjak házit és tanuljak másnapra, emellett sportoljak és legyen még idöm magánéletre is. Persze, ehhez az kellene, hogy egy nap 35 orábol álljon.


Valoszinü azért jön rád fáradtság, mert nem alszod ki éjszaka magad. De ha neked jobb egy délutáni alvás, akkor idözitsd át magad. Suli után alszol 3 orát, cserébe este 7-töl 1-ig nem lustálkodsz, hanem tanulsz, edzel. Én házit például mindig a következö orán irtam meg. Tanulni pedig muszáj vagy hétvégén. Ha mindig csak odázod, akkor tul sok torlodik majd fel egyszerre. Valamint olyan is sürün volt, hogy lazább orákon (társadalomismeret/média) tanultam a következö napra. Emlékszem föleg verseket, de volt, hogy kötelezö olvasmányokat is akkor/szünetben olvastam.:D Egyébként amit bánok igy elballagva az az, hogy tul maximalista voltam. Mindenböl ötös akartam lenni, pedig csak két tárgyat hoztam át az egyetemre, felesleges volt a többi ora, föleg igy, hogy az egész csak be volt magolva és már rég elfelejtettem mindent.

2017. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:'D és ilynekor vagyok hálás azért, hogy akkor mentem és jöttem suliba amikor akartam, nulla igazolatlannal
2017. nov. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!