Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan osztjátok be a baba...

Hogyan osztjátok be a baba mellett az időtöket, hogy mindenre jusson idő?

Figyelt kérdés
Egyszerre kéne a 7 hónaposommal játszani, tanulni (3 vizsgám lesz januárban, most fejezem be a fősulit), valamint a házimunkát elvégezni, plusz minden nap főzni valamit.
2016. okt. 11. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
A 7 hónapossal már nem kell egész nap játszani. Két evés közt játszhat egyedül is. Vacsi előtt szoktunk együtt játszani. Még alszik is napközben, akkor lehet a házimunkát csinálni.
2016. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs el egyedül. Ha 1 méternél messzebb megyek tőle, sírni kezd.
2016. okt. 11. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

A hazimunkat alvas kozben.

Ha a latokoreben vagy nem sir?tanulj ugy,ugy ott vagy mellette,de nem vele jatszol.tedd korbe jatekokkal.

Nem kell ejjel nappal,folyton vele foglalkozni.egyedul is le kell kosse magat.

2016. okt. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is ilyen matricababa ketteske (fél éves), elfogadtam, hogy nem jut mindenre idő, amit eltervezek. Nem főzök, a lakás sokszor szalad, mert a 2,5 éves egy perc alatt szétkap mindent.
2016. okt. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj mellette,ha tudsz.

A házimunkát pedig ne alvásidőben végezd,hanem mikor ébren van,vele együtt.

Mikor alszik tudsz nyugiban tanulni. Vagy kelj fel korábban.

2016. okt. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tobb napra fozni, ha unod, akkor lefagyasztani., ugy barmikir eloveheted. Tanulni tudsz akkor, ha alszik, vagy melleulsz mobillal/laptoppal, es azon tanulsz. Hazimunkaboz csatosban a hatadra kotod.
2016. okt. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 9 hónaposom van (meg egy 5 évesem oviban). Most dolgozunk egy cég beindításán a barátnőimmel, elvileg november 2-án elstartol, szóval most van munka.


Egyik nap főzök, másik nap takarítok valamit. Eddig igazából könnyű dolgom volt, mert a férjem heti 2-3x levitte a gyerekeket játszótérre sötétedésig, így akár 3 órám is volt gyerekek nélkül. De a sötétben ez annyira nem szórakoztató nekik :-)

Alvásidőben dolgozok, a többi ahogy épp van időm. Néha este, amikor a hazaér a férjem.


Megmondom őszintén, a háztartás az utolsó. A kicsivel veszélyeztetett voltam, aztán ugye gyerekágy, a nagy is több foglalkozást igényelt, mégsem evett meg minket a kosz. Nem is tudom, mennyit kéne nem takarítani hogy igazán koszos legyen a lakás.


És szeretek a fiammal foglalkozni, nem akarom hogy egész nap ellegyen magában. Végre élvezi a mondókázást, a hancúrozást, szeretem nézni ahogy tanul enni, próbál lépegetni, ahogy délután játszanak a nővérével.

2016. okt. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tifáni.Lolita ***** válasza:
HànYszor alszik a babád? Az enyèm 2 szer . 3 orát ki takaritok elszőr ès főzőm a kővetkező alvásnál tanulok ès este mi után leteszem el alvás előtt is át olvasom .2 napra főzők .De ha mellete tanulsz az enyèm is olyan ha lát akkor van el be kapcsolod neki a baba tvt meg leteszed a játèkokat neki
2016. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!