Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvettem egy doga feladatlapot...

Elvettem egy doga feladatlapot a tanár asztaláról, amit holnap írunk. Mit tegyek? Félek!

Figyelt kérdés
A tanár azt mondta, hogy az lesz a házi, és majd kirakja az asztalunkra, addig ne menjünk sehova. Nekem viszont nem rakott gyakorló feladatlapot, ezért vettem el egyet az asztalról, mert azt hittem, az a gyakorlós. Ott vlt kirakva a szélén. De itthon észrevettem, hogy ez a dogalap! A tizenkilencből most egy hiányozni fog, és előbb-utóbb kiszimatolja, hogy én voltam. Arra gondoltam, bescannelem, és kijavítom PS-el. Aztán kinyomtatom és bevallom, hogy én voltam, odaadom neki. Nem annyira szigorú, de az ilyenekre felkapja a vizet. Leharaphatja a fejem? Mit tegyek? Aggódom!
2010. máj. 26. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Holnap a dolgozat előtt odamész hozzá, és megmondod, hogy mi történt. Vagy hallgatsz:D Nem hiszem, hogy kiderül. Honnan tudná meg, hogy te voltál?

De azt nem értem miért kellene bescannelni és kijavítani. Vagy már megoldottad?

2010. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű add vissza sértetlenül mit akarsz még halmozni a bajban?
2010. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Bár nagyon nehéz lesz abban a pillanatban, de talán az őszinteség a legjobb dolog. Szerintem az eredeti lapot ad neki vissza, de ha megoldaható, akkor ne az egész osztály előtt. Úgy értem, keresd meg még óra előtt és mond el, hogy mi történt, hogy nem akartál csalni. Lehet, hogy mérges lesz, de talán az őszinteség meggyőzi.
2010. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ne hallgass rájuk!

Ha ezt nem mondtad el semelyik osztálytársadnak aki tudna köpni akkor maradj kussban és írj egy nem fültűnő 3as dogát! ha pedig már elköpted akkor kérj bocsánatot óra előtt és kérd meg hogy adjon más feladatot.

nálunk az volt hogy a tanár mindig kis cetlikre írta fel a feladatokat és lapon kellet megcsinálni és mindig volt valaki aki a cetlit nem adta vissza és aki hiányzott az tök jól megtudta írni a dogát és soha nem jött rá hogy ki volt az.

2010. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nyugodj már meg sehonnan nem fogja megtudni.... holnap szépen megírod ötösre a dogát... istenem miért nem lehet egyszerűen örülni annak hogy megvannak a feladatok???

max azt hiszi, hogy keveset fénymásolt.

2010. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne mondd el h.te voltál.sose jön rá..

nyugi nem akkora gond mint hiszed..

2010. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nah mi volt?
2010. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!