Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok úszni és kötelező tantárgy a félévre?

Figyelt kérdés
Rekreáció és egészségfejlesztésre felvettek, ám sajnos nem tudok úszni. Igen, tudom, gáz stb. csak sajnos van is kötelező úszás órám, HSZI-re kellene bemenni valamilyen kérvényt benyújtani vagy ilyen esetben mi a teendő? Csak nem vehetem fel tantárgyként..

2017. szept. 6. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Tanulj meg, nem kell mindenből kibújni.

Egyszer édesanyám mesélte, hogy az albérlője nála sírt, mert addig nem kapott diplomát óvónőképzőn, míg meg nem csinálta az úszás órát. Muszáj volt 22 évesen megtanulni úszni.

Ez nyilván neked is érdeked. Én sem tudok úszni, egyszer majdnem megfulladtam a vízben, ezért nem szívesen megyek a közelébe. Viszont nem bánnám, ha megtanulnék, hogy ilyen többé ne forduljon elő, és ha valaki kötelezné, akkor könnyebben rá is venném erre magam.

2017. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Pedig muszáj lesz megtanulnod. Ez olyan mintha egy szobrász felmentést kapna a szobrászat tárgyból; nyilván nem lehetséges.
2017. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Miért kaptam 0%-ot? :D Mi hihetetlen a szövegemben? :D Vicc ez az oldal, komolyan mondom.. :D
2017. szept. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, persze ,nyilván szeretnék megtanulni úszni, csak nem tudom, hogy így felvehetem e tantargykent mert tulajdonképpen "teljesíteni" nem tudom az anyagot. Avagy felveszem és közlöm a tanárral,hogy sajnálatos módon nem tudok úszni...atrakni nem tud semmilyen csoportba (gondolom) mert levelezőn így is kevesen vagyunk.:(
2017. szept. 7. 10:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg irj egy emailt az oktatonak es kerdezd meg, hogy ilyenkor mi van? Van-e esetleg kapacitas ra, hogy a nullarol kezdve megtanit valamennyire uszni? Aztan max felveszed jovore is es akkor teljesited. Biztos nem te vagy az elso es egyetlen, aki nem tud uszni.
2017. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Itt volt egy egész nyarad rá, 3 hónap alatt talán meg tudtál volna tanulni. Imádom az embereknek ezt a tulajdonságát, ahelyett, hogy tennének érte, inkább keresik a kibúvót. Te miért lennél különb mint a többiek? Ha nekik ott kell szenvedniük minden héten, akkor neked elnézik azért, mert nem tudsz úszni? Tanár lennék azt mondanám, hogy oké, de helyette két félév tesit kell megcsinálnod. Csak az a baj, hogy úgyis elnézik neked...
2017. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, mint írtam a korábbi kommentben, amit láthatólag nem olvastál el, (nem ártott volna) NEM kibújni szeretnék az úszás alól, csak nem gondoltam volna, hogy rögtön az első félévben kötelező tantárgy lesz. Köszönöm a jóindulatot:) pacsi
2017. szept. 7. 23:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Szivesen, máskor is, szolj ha kell még.:)

Amugy egy szoval nem irtad sehol, pedig elolvastam a kommented. Egyébként levelezön ennyire másképp megy? Nappalin akkor veszi fel az ember, amikor akarja. Ha most nem csinálod meg, nem csinálhatod jövöre a következö levelezösökkel?

2017. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocs, melyik

úszásnem ?

2019. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Melyik intézménybe vettek

fel ?

2019. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!