Lehetnék rendőr?

Figyelt kérdés

8. osztályos vagyok, Tokajba szeretnék továbbtanulni, ott ami "fiús" szak van az az informatikus vagy a rendőr, mind 2 tetszik, de a rendőr valahogy jobban tetszik.

Ezzel egy gond van.

162 cm vagyok (kb)

80 kg-al. (nem látszik meg az 80 kg)

Kérdés hogy mik a követelmények? Kell egy bizonyos súly? Vagy az mindegy?

Zavar ez a 80 kg, nem eszek sokat, a baj ott van hogy nem mozgok, szóval kéne edzeni, fekvő, felülés stb, mert gondolom ezek lesznek a felvételin.

Szüleim szerint bírnám, de 10 kör futástól kifulladok..

Haverommal lebeszéltem hogy minden nap megyünk futni, hátha hozzászokok...

Tippek kellenének amivel átmennék a fizikai teszten.



2017. szept. 8. 15:59
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Sem méretbeli, sem súlybeli megkötés nincs a felvételin! Nyugodtan tervezz csak rá, ha ez érdekel. A felvételin 5 öt kell teljesíteni a 2000m-es futás, felülés, fekvőtámasz, hajléított karú függés, helyből távolugrás, 4x10m-s ingafutás, fekvenyomás(60kg) között, úgy, hogy a futás kötelező, szóval szerintem lesz olyan amiből össze tudod válogatni.


A követelmények ebben a jogszabályban vannak bent, a 9. melléklet, 1. függeléknél. Te majd az 1. korcsoport lszel, úgyhogy azt nézdd: [link]

2017. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!