Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mit tegyek?

Mit gondoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek hova tovább és mit kéne tennem. Szóval én most 11.-es vagyok egy gimnáziumban, tehát már nem sok az érettségiig.. Amiben jó vagyok az történelem, matek és picit az angol, de még nem tudom hogy hova tovább, és hogy hogyan és miből kellene érettségiznem.. Érdekelne a véleményetek és a saját történetetek, ti hogyan éltétek meg ezt? Nézegettem a Corvinuson a szakokat és mondhatni ez lenne az első cél, vagy pedig az ELTE. Szeretek papirokkal foglalkozni,ügyeket intézni, más embereknek segíteni..stb Milyen állás valö egy ilyen embernek? Várom véleményeiteket:) Köszönöm!
2017. szept. 8. 22:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!