Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek teljesen az alapoktol?

Matek teljesen az alapoktol?

Figyelt kérdés

Jelenleg 9. osztalyos diszkalkulias tanulo vagyok.

A matematikai tudasom KB. egy elsos szintjen Van.


Szeretnek ezen valtoztatni.


Kihez forduljak? Hogyan tudnam be potolni a sok evnyi kimaradast?


2017. szept. 9. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A diszkalkuliáról szakvéleményt is kaptál vagy csak nem tudod a matekot és ezért gondolod?

Ha tényleges diszkalkuliád van, akkor lehet rajta javítani, de szakember kell és sok sok idő. Szerintem a nevelési tanácsadóban tudnak ajánlani valakit vagy meg tudják mondani merre indulj.

Ha egyszerűen csak nem tudod, akkor egy matektanár kell aki nagyon jó és sok időt és energiát kell belefektetned. Vissza lehet pótolni a hiányzó témákat, de nehéz. Most van nekem is néhány 8-os diákom, akikkel a komplett felsős anyagot kell újra tanuljuk.

2017. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!