Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű biosz és kémia...

Emelt szintű biosz és kémia érettsegihez (teljesen az alapoktól) milyen könyvek, jegyzetek kellenek?

Figyelt kérdés
Van 2évem felkeszülni belőlük érettségiig és eleszeretném kezdeni tanulni őket minnél előbb! Azoknak a válaszát várom akik érettségiztek is belőlük! És lennétek szívesek leírni mennyi idő volt a felkészülés na meg ugye a főkérdésre , hogy milyen könyvekből. Esetleg még azt , milyen lett az érettségi eredményetek.
2017. szept. 4. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Ez tök egyén függő.

Én emelt bioszt és emelt kémiát 5 év kihagyással, közel 1 év alatt teljesen magamtól munka mellett úgy megtanultam anno, hogy felvettek az orvosira. Több, mint 10 éve.

Nem magam akarom fényezni, félreértés ne essék, csak ez egy példa.

Van aki semmi suli kieséssel, és magántanár mellett sem boldogul.

Neked kell érezni, hogy mit tudsz.


2 év az rettentő sok és bőven elég.

2017. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Villányi

Kémia összefoglaló középiskolásoknak

2017. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Czirók Ede

Így készülj a kétszintű érettségire

2017. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biosz: panemsulis könyv, Mándics Dezsős munkafüzet és treffortos példatár

Kémia: Villányi kétszintű érettségis könyv+munkafüzet, mozaikos könyvek, ötösöm lesz kémiából

2 évig jártam faktra, de nem vettem komolyan, nem tanultam rendesen. Kihagytam egy évet egyetem előtt, akkor sem vittem túlzásba a tanulást, mindkét érettségim 84% lett.

Az elsőnek abban igaza van, hogy szorgalom kérdése, mondjuk 10 éve még nem volt kötelező a két emelt

2017. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2év bőven elég felkészülni napi 3órás tanulás mellet.

Mind két tantárgyból minimum mozaikos 9-12+feladatgyűjtemény.

Kémia:Villanyi Attila:két színtű érettségi,ötösöm lesz kémiából,Bioszból Mándics Dezső :középiskolásoknak panemsuli zöld könyve.

2017. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!