Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet angolbó...

Mennyi idő alatt lehet angolból teljesen az alapoktól kezdve a középfokúig felkészülni?

Figyelt kérdés

Szívesen fogadnék meg mellé akár néhány könyv ajánlatot is.


Előre is köszönöm a válaszokat


2017. jan. 31. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Akár 3-12 hónap, attól függ mennyi időd van rá és persze attól is, mennyire veszed komolyan.

Tanár mindenképpen kell, csak könyvből nem fogsz tudni megtanulni.

2017. jan. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
inkább 50-60 hónap ami reális
2017. jan. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, fel lehet készülni 3 hónap alatt egy középfokú nyelvvizsgára, de én nem bíznék abban a tudásban. Én 5 év után mentem el közép fokúra, utána ha 1 évig semmit nem beszéltem angolul, utána rendesen tudtam használni.

Ez a 3 hónap, nekem olyan, mint amikor suliban nem tanultam egy dolgozatra, szünetekben gyorsan elolvastam az anyagot és írtam egy 4-es (vagy akár 5-ös) dolgozatot, de egy hét múlva már azt sem tudtam, hogy milyen témából írtunk...

Nem tudom miért kellett a 2-est lepontozni. Teljesen normális választ adott.

2017. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!