Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ingázás?! Hogy lehet bírni?

Ingázás?! Hogy lehet bírni?

Figyelt kérdés
Most kezdem az egyetemen a második évemet, de elköltöztünk és napi 4-4,5 órát kell utaznom az egyetemre. Kollégiumi helyet nem kaphatok, mert nem vagyok rászoruló, albérlet kizárva, annyi pénzem nincs. Az eddigi napjaimon már addigra kifáradtam, mire beértem. Hogy lehet ezt megszokni? Könnyebb lesz idővel?

2017. szept. 12. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Használd ki az utazásra fordított idődet. Tanulj a vonaton, vagy buszon. Hány km.-t utazol? Ez nagyon sok idő!
2017. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
40 km, a hivatalos menetidő 1 óra, de ugye általában késik. A többi idő meg elmegy a Pesten való utazgatással.
2017. szept. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!