Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok tanulni, mit tegyek?

Nem tudok tanulni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok magamat rávenni hogy tanuljak. Idén már most összejött annyi stressz az iskolának köszönhetően, hogy nincs rá lelkierőm. Értelmét sem látom, semmi célom nincs már, legszivesebben otthagynám a sulit, de nem tehetem. Régen nem így volt.

Mit tegyek, hogy rá tudjam magam venni? Szerencsére könnyen megtanulom, de mindig elfelejtem legkésőbb egy hét múlva. Tippek tanácsok?

És bocsi, ha zagyva :/



2017. szept. 16. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Középiskoláról van szó, vagy miről? Keresd fel az iskolapszichológust, komolyan, sokat tud segíteni motiváció, stressz és hasonló területeken.
2017. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!