Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erre valóban kötelezhet egy...

Erre valóban kötelezhet egy tanár?!

Figyelt kérdés
Szval a sulinkban kötelező az a rohadt úszás, de ÁLLATI körülmènyek között zajlik az egész ( van 5 perc visszaöltözni ráadásul egylégterű az öltöző, mindenki mindenki előtt ( felháborító ) , hajszárítás közben folyton lecsapja azt a nagyon jó minőségü kapcsolót, mindenki csuromvizes hajjal ül az órán és akkor minden tanár csodálkozik, hogy tüdőgyuszit kapott a fél osztály .. ) éshát én hajlamos vagyok könnyen elkapni minden nyavalyát, így össze is szedtem 1 jó kis gyulladást ( nem részltezném, de lehet, hogy szeptemberben sem mehetek vízbe ) és felmentettet. Vittem az igazolást a tanárnak, erre azt mondja, hogy kérdezzem meg a gyógytesitanárt, h kell e úszás helyett járnom gyógytesire :@ éshát mivel a tanár annyi pénzt kap, amennyi gyerek jár gy. tesire, ezért azt mondta kell járnom ... De a gyógytesivel nem javulna a betegségem !! És minden hétfőn és szerdán 6.-7. órában tesi, de éncsak 7.órába tudnék menni, de úgy végzünk, h a buszomat nem érem el, és várhatok 1,5 órát. Most akkor ez hogyvan?! Max úszás alatt vihetnének el, nem a du programot kéne megszabják.. Most ha anyumnak lerobban a kocsija, hogy jövök haza? Hazagyalogolok 20 kmt? Igaz mindjárt vége a sulinak, de szeptembertől ugyan ez lesz...
2010. máj. 27. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha nem jársz rendes tesire, mert van valamid, akkor kötelezhetnek gyógytesire, nálunk is így volt.
2010. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja bocsi lehet, hogy félreérthetően írtam, de tesizni TESIZEK, csaknem úszok, mivel olyan gyulladásom van ez az úszásnak köszönhető pláne annak, hogy mielőtt belemegyünka vízbe ( ami kissé hideg ) jéghideg zuhany alá kell beállnunk.

Amúgy ha kötelezhetnek is rá, akkor nem du a szabadidőmet szabják meg, hanem úszás alatt vigyenek el! De nem, mert a gyógytesitanár nem ér rá bekocsikázni, ezért mi isszuk a levét!

2010. máj. 27. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Minket köteleztek anno egy évig, hasonló körülményekkel, csak nekünk szerdán első 2 órában volt a tesi, egy a sulinktól elég távol lévő uszodában, és mindig kaptunk is a köv. óra tanárától, ha késtünk. Télen fél vizes hajjal rohangáltunk az utcán, villamoson, hogy visszaérjünk. Szerintem házi dokidtól kérhetsz vmi igazolást, hogy neked ezt ezért, vagy azért nem szabad, mindegy miért, ha jó fej a dokid, megoldja!
2010. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A tüdőgyulladás egy elég komoly betegség ahhoz, hogy az orvos az iskolából is kiírjon, nemhogy még az úszásról. Komolyan mondom, hogy ha valóban így vannak a dolgok, akkor ez az elrendezés és ez a hozzáállás még az életeteket is veszélyezteti. Tüdőgyulladással úszni akár az életetekbe is kerülhet. Mi lesz, ha valaki ezért meghal az osztályban?

Az egészség veszélyeztetése miatt szerintem akár be is perelhetitek az iskolát. Ehhez persze bizonyítanotok kell az előző és a mostani állapototok közötti különbséget.

2010. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, ha majd egyszer leérettségizel, soha többé nem mész majd vízbe.
2010. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Majd biztos a te buszodhoz fog igazodni egy tanár. Jó vicc.
2011. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is busszal járok be, nálunk se rendesek a tanárok de meg tudták oldani hogy ne késsem le a buszom mert nekem 7. órába van tesim így aztán tesiztem a másik osztállyal 6. órába.


Ez volt az első félévbe, énse értem miért de a második félévbe ugyanúgy voltak a 6. + a 7. órában a tesiórák de a tanár nem engedte meg mert "köteles vagyok bejárni órára" Értem én de minden kedden 15km+ kell hazasétálnom azért mert köteles vagyok bejárni órára

2013. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!