Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelezhet-e a tanár arra...

Kötelezhet-e a tanár arra hogy? : -->. Ezt megteheti?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy egy másik iskolából meghívtak minket egy osztály tanulói egy DÉLUTÁNI partira. És azt mondja hogy csak orvosi igazolás fogad el attól aki nem lesz ott DÉLUTÁN tanítási idő után, és kötelez minket, hogy oda elmenjünk.

Mindenki azt mondja hogy erre nem kötelezhet minket és erre nem is kell vinni igazolást.


2009. máj. 28. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom nektek is olyan hülye ofőtök van, mint nekünk, mi ilyenkor mindig az igazgatóhoz mentünk, aki már nagyon jól ismerte az osztályunkat, hiszen az ofőnk minden szar kis szabályt betartat velünk, meg mindenhol ott kell lenni. De nem tehetné meg, hisz nem iskolaidő!
2009. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, de valószínűleg azért csinálja, hogy elmenjetek, mert nem szeretne égni. Egyébként ha nincs más programod, ne hagyd ki szerintem.
2009. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig kötelezhet,amíg az órarend szerinti utolsó órád le nem járt aznap. Mivel ez iskolán kívüli tevékenység, biztos,hogy nem kötelezhet. Egyébként a "kötelezéssel" van a probléma, vagy azzal, hogy nem szeretnél menni ? :)
2009. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ :D!

Gondoltam, hogy ezek lesznek a válaszok, csak meg akartam erősíteni :DD. Igen, nagyon hülye Ofnőnk van bár már sajnálom szegényt mert 11-en buknak az osztályból és felbomlik elvileg 8.dikra az osztály úgyhogy sajnálom őt is meg magunkat, hogy engedtük, hogy ilyen delikvens gyerekek bejöjjenek az osztályunkba. Szóval ennyi, köszi a választ!

2009. máj. 28. 20:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen azzal van probléma hogy nem szeretnék elmenni mert nekem vadidegenek azok a gyerekek (Áporkaiak XD) szóval nem akarok menni úgyse fogok. Idézem: "Szeretném ha az osztály zöme ott lenne, feltehetőleg ki az aki jön? Igeen, rendbeeen... Ricsi te? (persze nem csak én nem raktam fel a kezem), RICSI NEKED KÖTELEZŐ, engem nem érdekel én nem megyek... vadidegenekhez nem megyek el órákig... Ricsi te sokat megengedsz magadnak (mit? elmegy egy pénteki képzésre egy napra édesanyám engedélyével aki természetes igazolni fog...?) nah ennyih XDD
2009. máj. 28. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:

énse mennék

16/l

2009. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Mért zárkózol el ennyire mindentől? Vadidegenekből lesznek az ismerősök, te. :D Egyébként a meghívást illik elfogadni, és a vendéglátó osztálynak elég rosszul fog esni, hogy nem megy el szinte senki, mert mindenki ilyen hülyén gondolkozik. Én aztán nem, nekem aztán ne keressenek barátokat... Legyél kicsit nyitottabb, nem szégyen ám barátkozni.
2009. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!