Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pályaválasztás előtt állok,...

Pályaválasztás előtt állok, mi mellett döntsek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Idén írok felvételit, csak fogalmam sincs hogy milyen sulit válasszak. Hármat meg kell jelölnünk minimum. Nem szeretnék gimnáziumba menni, de ha nincs más választás akkor az lesz.. Viszont előtte megpróbálkoznék itt is. Tehát, aki jártas ebben a témában mit gondol, milyen szakközépbe kéne jelentkeznem? A legjobban a magyar, a rajz és a nyelv megy (két nyelven tanulok jelenleg: angol, japán). A matek csak akkor ha bemagolom, a kisujjamból nem tudom kirázni. Töriből nagyjából 4-es tudásom van, a természetismereti tantárgyak pedig nem kifejezetten érdekelnek. Győr környékén élek.

Azt hiszem ennyi... Nagyon szépen megköszönöm a válaszokat! Hello!



2017. szept. 25. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Gimi es nyomasd a nyelveket.
2017. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább gimi. Ott meg még lesz időd kitalálni mi legyél. Ha szeretsz nyelvet tanulni akár kéttannyelvűbe is jelentkezhetnél.(nem tudom milyen lehetőségek vannak erre ott)
2017. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyelv, nyelv és nyelv!
2017. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!