Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolai felvételi?

Középiskolai felvételi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy nyolcadikos vagyok és szeretném ha valaki(esetleg többen) leírná, hogy történik ez a felvételi dolog?!

Úgy értem például hány iskolát írhatok be? És úgy elejétől a végéig az egész folyamat. Irhatnátok jó angol szakos sulikat Budapesten!(4,6 az átlagom)

Plusz kérdés: Még a régi iskolám szerepel a diákomban és már új suliba járok. Ebbe beleköthetnek?

Nagyon szépen köszönöm, ha valaki válaszolgat! :)



2017. szept. 26. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán vág az ételek, italok kategóriájába!
2017. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nalunk így volt;

1. Voltak nyíltnapok a suliban, és oda eljarhattunk.

2. Megjelölhettük a kiszemelt sulikat,amennyit akartunk.

3.Megírtuk az írásbeliket, ha szükség volt a suli miatt szóbeliztünk is.

4. Kijöttek az írásbeli eredmények.

5.Megkaptuk az ideiglenes rangsort, hogy abban a suliban hanyadik helyen állunk a felvételi listan.

6. Az ideiglenes rangsor miatt, ha olyan helyen álltunk, visszakaptuk a felvételi lapokat, és módosíthattunk.

7. Kitette a suli, h kiket vettek fel.(bár nem mindegyik teszi ki)

8. Elküldte a suli ahová felvettek a felvételi papírt, hogy felvettek. Van ahol az a suli is elküldi, ahonnan elutasítottak. Vagyis az elutasítast küldi el😁

Budapesti sulikat nem tudok írni, mert nem pesti vagyok.

Hat valószínűleg baj lesz belőle hogy az előző sulid van megadva, mert mikor iratkoztok be, vagy felvételit írtok, akkor kérni szoktak a diákot, és leellenőrzik az adatokat. Szóval akkor azok neked nem fognak egyezni. Szerintem minél előbb csinaltass újat. De erről inkabb az ofődet kérdezd meg.

Ha van vmi kérdésed, írj ram nyugodtan privatban. Igaz én tavaly mar túl lettem ezeken a dolgokon, de nem csinalnám újra.😂

2017. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!