Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi (? ) Középiskolai...

Felvi (? ) Középiskolai eredményeinek hiánya miatt a tanulmányi pont nem számolható

Figyelt kérdés
Feltöltöttem a nyelvvizsgáról + az érettségiről + a 11., illetve 12. évvégi bizonyítványról a bescannelt képet, ennek ellenére úgy néz ki, hogy az érettségi + a nyelvvizsga feldolgozásra került, azonban a bizonyítvány nem, ezáltal nem számítható jelenleg tanulmányi pont, amely a számomra kedvezőbb módszer lenne. Ez csak átmeneti? Nem értem, hogyha a másik 2 már fel van dolgozva, akkor ez miért nincs.

2017. júl. 13. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
A lányomnál ugyanez a helyzet.Egyik osztálytársának egy hete egyszerre megcsináltak mindent, és azonnal látható volt a végleges pontja. Náluk most csak a duplázott pontot írja, ami 17 ponttal kevesebb, mint ha a tanulmányival számolták volna.
2017. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg ember van nyilván nem egyszerre dolgoznak fel mindenkinek mindent.
2017. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*nálunk
2017. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
A lepontozók üljenek kaktuszba....
2017. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy dokumentumok benyújtásának határideje 2017. július 12. éjfélkor lejárt! A továbbiakban tehát újabb dokumentumot nem tud elektronikusan feltölteni. Természetesen a határidőig benyújtott dokumentumok feldolgozása a határidőt követően is folyamatosan, a ponthatárok megállapítása előtti napokig történik, tehát azok státusza a folyamatoknak megfelelően fog majd változni. Amennyiben Ön a dokumentumot sikeresen feltöltötte ('Továbbítva feldolgozásra' státusz), akkor további teendője egyelőre nincsen.


olvasni kell csak... folyamatosan dolgozzák fel

2017. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt olvastam én is, de szerintem logikusabb lenne egy ember dokumentumain végigmenni, mint darabokban.. :D
2017. júl. 13. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!