Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőfokú holland nyelvtudásom...

Felsőfokú holland nyelvtudásomat hol tudnám hasznosítani?

Figyelt kérdés

hamarosan végzek az egyetemen, viszont nem tudom mihez tudnék kezdeni

amit nem szeretnék: call centeres munka/ vagy ilyen irodában számítógép előtt stb


eléggé el vagyok keseredve mert nem tudom mihez tudnék kezdeni, milyen területen helyezkedhetnék el


esetleg valakinek ötlete hogy e mellé milyen képzést végezzek még el hogy még hasznosabb legyen? (tolmács fordítón kívül:D)


2017. szept. 27. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen mit tanultál?
2017. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább Hollandiában tudnád hasznosítani.

De viccet félretéve, rengeteg cég keres kimondottan magas szintű nyelvtudással rendelkező munkatársakat még ha nem is éppen ért az adott témához, mivel arra van külön betanítás.


Tessék itt az IBM-nél is kb szinte semmi követelmény a nyelvtudáson kívül : [link]

Konkrétan egy érettségi + két nyelvvizsga.

2017. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
biztos hogy nem akarsz call centeres melót? ismerősöm - bár ő született angol, valamiért itt él - 400 nettót visz haza call centerből... szerintem ugródeszkának jó, és a legtöbb cégnél van karrierlehetőség is, akár be is iskoláznak, persze ahhoz le kell nyomni ott egy-két évet, hogy bizonyíts.
2017. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg idegenvezető lehetsz.
2017. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ment a zöld kéz tündérek vagytok ☺ néderlandisztika szakon végzem majd
2017. szept. 30. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!