Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kresz vizsga után 3 héttel...

Kresz vizsga után 3 héttel sem vezethetek; másnál is volt, vagy rossz autóssikolát választottam?

Figyelt kérdés

Szeptember 19én tettem le a Kresszt, hiába kértem/kerestem őket személyesen: Nem vezethetek, pár hét papír munka...

Közben ajánlották az elsősegélyt, amiből holnap vizsgázom.

Utóbbi (is) szükséges, ahhoz hogy tanulóvezető lehessek, vagy csak palira vesznek?


2017. okt. 11. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tanulóvezetéshez nem szükséges. A papírmunka viszont tényleg lehet elhúzódik, mire megcsinálják a kartonodat. Főleg ha túlterhelt az autósiskola.
2017. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de jobb minél hamarabb letudni. Az eü vizsga a forgalmi vizsgához kell és hogy kiválthasd a jogsid.

Ha nagyon nem akarnak tanárt adni, akkor válts sulit.

2017. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettek palira, hanem túlterheltek az autósiskolák és sokkal több a tanulóvezető, mint amennyit egyből fel tudnak szívni, így sok helyen várni kell a felszabaduló helyekre, amíg le nem vizsgáznak és be nem kerülhetsz.


Nem biztos, hogy jobban jársz, ha most váltasz, de az eü-t mindenképpen jól teszed, ha leteszed és akkor utána már csak az utsó vizsgád lesz hátra, hogy megkaphasd a jogsit.

2017. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én két hónapot vártam mert csak akkora lett hely, úgyhogy legyél türelmes....Az elsősegélyt mindegy, hogy mikor csinálod meg, én úgy tudom, hogy forgalmi után is lehetséges, csak addig nem kapsz jogsit, amíg nincs meg az elsősegély vizsgád. Szerintem így jobb, hogy legalább az most meglesz és később már nem kell vele foglalkozni.
2017. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!