Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 'Mi legyek, ha nagy leszek? '

'Mi legyek, ha nagy leszek? '

Figyelt kérdés

Ötleteket keresek már egy ideje, hogy mit tanulhatnék tovább és mivel még most se vagyok olyan biztos magamban, gondoltam felteszem itt a kérdést.


A nylevek igazán érdekelnek, főleg az angol és rajzolni is nagyon szeretek.A logikám mások szerint elég jó, a matematika persze az anyagtól függő, de az legtöbbször boldogulok vele.Viszonylag a fizika-kémia is megy, de nem kedvencek.A történelmet se nagyon szeretem, viszont a földrajz és biológia is érdekel.


2017. okt. 11. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Tűzoltó.
2017. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
nyugdíjas
2017. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyelv érdekel és "gusztusod" is van hozzá akkor tolmács, esetleg nyelvtanár. Az a baj elég szétágazó az érdeklődési köröd, legyél polihisztor :D
2017. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!