Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-learning kresz oktatás megéri?

E-learning kresz oktatás megéri?

Figyelt kérdés

E-learning kresz oktatás megéri úgy, hogy az ember soha nem találkozott még a kresszel, mint közlekedési szabályrendszerrel, és a szabályokkal sincs tisztában? Mennyivel célszerűbb közvetetten először így tanulni, mint közvetlenül az autósiskolában a tanártól? Ha kérdés merülne fel, kinek kell feltenni?

Az online kresz tanulással egybe megkapja az ember effektíve azt a kresz tesztet, amit 4600 forintért online megvehet???

Kérlek segítsetek!

Negatív kommentek nem kellenek.



2017. okt. 22. 19:35
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem sokkal jobb a netes program mint az autosiskolai oktatás.

Én suliban tettem le 8 éve, de kb lófasz se volt. Nem tudtam meg órán semmit amit amúgy nem tudtam volna. Plusz voltunk 10en 1-1 órán, egyedileg senkivel nem lehet foglalkozni. Lényegében egyedül tanultam a kresz könyvből plusz volt egy cd-s program amin gyakoroltam.


Barátnőm most csinálta a jogsit és online tanult. Csomó tananyag, minden rész után próbateszt. Csak akkor enged tovább, ha jól sikerült.

1000x jobb szerintem. Plusz kényelmesebb is.

2017. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de mennyi idő van rá, vagy hogy működik egy ilyen?
2017. okt. 22. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyes sulikban úgy csinálták, hogy nem tartottak kresz oktatást, hanem kiadtak egy cd-t, amin rajta volt az egész anyag illetve egy gyakorló teszt. Csak megadták a vizsga időpontját és addigra fel kellett készülni, így sokkal olcsóbb is volt az egész.

Ezzel szemben én úgy gondoltam, hogy jobb, ha eljárok az oktatásra mert akkor ott a tanár részletesen elmagyarázza, megtanítja, lehet kérdezni stb., de utólag nagyon megbántam... Suli közben jártam heti kétszer, fél 5-re értem haza, ettem és indultam vissza mert 5-kor kezdődött a tanfolyam és fél 8-ig tartott. Nagyon rossz volt mert fáradt voltam és nem tudtam rendesen koncentrálni, de alapból nagyon unalmas volt, csak egy helyben ücsörögtünk és hallgattuk, ahogyan a tanár magyaráz, kb. semmi nem maradt meg a fejemben. Valamint sok időm elment vele, amit hasznosabban is el tudtam volna tölteni pl. tanulással. A végén pedig a tesztet gyakoroltunk, ezekre az órákra már be sem jártam, hanem otthon gyakoroltam és így készültem fel rá. Így utólag már látom, hogy teljesen felesleges volt bejárnom az oktatásra mert egyedül is meg tudtam volna oldani, tulajdonképpen így is egyedül készültem fel.

2017. okt. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne higyj nekik, Soros-bérencek mind!
2019. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!