Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha ti tanárok lennétek adnátok...

Ha ti tanárok lennétek adnátok azért figyelmeztetést egy gyereknek mert szünetbe szelfiztett?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 23:55
 1/9 anonim válasza:
21%

Igen.

Ezért én már 7 éve kaptam beírást mikor suliba jártam, a házirendben benne van hogy telefon táskába tárolva...stb.

2017. okt. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert nem vagyok egy savanyú begyöpösödött banya.
2017. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Adnék. Inkább legyek begyöpösödött banya, mint egy elba**ott kis pi**a, aki iskolaidőben sem bír ki 10 percet anélkül, hogy magát fotózgatná meg posztolgatná.
2017. okt. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk meg van engedve hogy szünetbe használjuk.Igazából az egész úgy történt hogy osztályfőnöki volt és valahogy szóba jött a telefon és akkor egy srác mondta hogy a lányok szoktak fényképezni és valaki mondta hogy csak szelfizni erre a tanár mondja hogy tegye fel a kezét aki igen mi őszintén feltettük a kezünket és beírt úgy hogy még hatodik óra után kellett várnunk háromnegyed órát mire beírt három sort az ellenőrzőbe mert még beszélt egy szülővel.
2017. okt. 28. 01:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak kipróbáltuk a snapchat filtereket meg sehova nem tettük ki.
2017. okt. 28. 01:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg így járt el a tanár, akkor a lehető legetikátlanabbul tette... Az osztályfőnökinek pont arról kellene szólnia, hogy a különböző problémákat megbeszéljétek, illetve az osztályfőnök foglalkozzon a diákjaival. Ezek után én biztosan indítványoznám, hogy más legyen az osztályfőnök.
2017. okt. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem adnék, hiszen a szabályzatba is az van, hogy óra közben nem szabad használni, stb. stb.

A szünetbeli dolgokat nem korlátozhatják.


Amúgy meg őszintén..? Melyik szülő vesz komolyan egy ilyen figyelmeztetést? Én még ki is röhögném az ilyen begyepesedett tanárokat. Pedig nem a mai generáció vagyok.

2017. okt. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát csináltatok valamit, ami egyáltalán nem ütközik a házi rendbe, nem szabálytalan és nem is ártott senkinek. Az osztályfőnök ott sem volt, nem is látta, és ennek ellenére beírt nektek? Ez tényleg nagyon etikátlan, és ahogy írták felettem is, én sem örülnék, ha egy ilyen ember lenne az osztályfőnököm. Ezután sosem bíznék benne és nem mernék vele megosztani semmit.
2017. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hagyjuk már, attól senki sem lesz kisp*csa, hogy csinál egy fotót az arcáról, sok embernek jólesik, ha csinál magáról egy előnyös fotót és nézegetheti. Ja, még a tizenhárom éves kislányoknak is, még akkor is, ha te az ő korában bezzeg még babáztál meg tanultál. A tanárnak valszeg fixa ideája, hogy ezek ilyen másvilági rossz dolgok, és hogy ezért bűntudatot kell kelteni bennetek, de here is the deal, a házirend tutira nem tiltja, ergo amit csinált, az szakmaiatlan.
2017. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!