Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így lemaradva?...

Csak én vagyok így lemaradva? Ti hogy haladtok az érettségi tételek tanulásával? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Én tudok bioszból :11 et , töriből: 2 őt , magyarból : 4 et , németből : 1 et :(:( és még van hátra kb 120 tétel :O:O nem tudom hogy fogom megtanulni :S:S pedig naponta min egyet megtanulok de van hogy azt az eggyet is 4 órán át tanulom(pedig nem magolom meg ilyenek csak próbálom értelmezni de valahogy nem megy ) aztán meg fáradt vagyok és ennyi volt a napom :( más is van ezzel igy? hogy tanuljak ? tanácsokat tudtok adni?
2010. máj. 30. 12:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nyugi! Én eddig tervszerűen nem tanultam :) Nyelvtanból mondjuk már tudok 15 tételt, irodalomból csak 4-et, töriből viszont úgy érzem mindegyiket tudom, max. olvasgatni fogom őket (imádom a törit, eddig mindig készültem, ezért nem érzem, hogy gond lenne majd vele)

Hétfőn emelt angol, na arra nem igazán tudom, hogy lehetne készülni...úgyhogy sorozatot nézek angolul, ráfogva a tanulásra :)

Németre sem tudok különösebben készülni, előtte való nap nézek majd ORF-t és kész :)


A tanulással kapcsolatban sajnos nem tudok tanácsot adni...max annyit, hogy reggel tanulj, akkor jobban hozzá van szokva az agyad (mivel suli is 8-tól van) és frissebb is. Ne magolj, a lényegre koncentrálj, hiszen mégiscsak négy (plusz-mínusz néhány év) anyagát kell tudni. Nem kell a mese, csak a legfontosabb dolgok. Ha esetleg otthon nem tudsz tanulni, akár azt is teheted, hogy bemész a suliba, keresel egy üres termet, és ott tanulsz (osztályfőnökünk szerint valaki így csinálta tavaly)

2010. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!