Forgalmi vizsga!?

Figyelt kérdés
Ki hogyan àllt hozzà a forgalmi vizsgàhoz? Nagyon izgulok ès fèlek. Jövő hèten lesz a forgalmi vizsgàm ès tiszta para vagyok. Forgalmi előtt egy nappal lesz mègis egy ôràm, de nagyon izgulok. Mit tegyék hogy ne mindig a vizsgàm jàrjon az eszem?

2017. nov. 5. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele, egy egész hetemet tönkretette az izgulás, nem igazán tudtam másra koncentrálni, szóval ezzel kapcsolatban nem tudok tippeket adni. Azt viszont el tudom mondani, hogy nekem nagyon sokat segített a vizsga előtti napon lévő vezetés óra, kicsit meg is nyugtatott, szerintem neked is használni fog. A vizsgán én végül megbuktam, de utána a következőt már elég lazán tudtam kezelni, mert már ismertem, hogy milyen az egész helyzet, mi fog történni stb, és már nem izgultam annyira.

Hogy megy a vezetés, hogy érzed, sikerülhet a vizsga? Nekem nem sok esélyem volt, még eléggé kellett volna gyakorolni.

2017. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte egyáltalán nem izgultam, halál nyugodt voltam. Pont akkor érettségiztem (az oktatóm konkrétan a matek írásbeli napjára kért nekem időpontot, de végül sikerült rábeszélnem egy másikra) , úgyhogy fontosabb dolgom is volt. Úgy voltam vele, hogy elmegyek a forgalmi vizsgára és majd lesz, ami lesz. Ha sikerül, akkor tök jó és legalább letudtam. Ha megbukok, akkor sincsen semmi és elmegyek majd mégegyszer. A vizsga napján sem izgultam, még előtte elmentünk vezetni, ment minden és ahogy elkezdődött a vizsga elkezdtem izgulni. Ugyanúgy nem érdekelt mert semmi nem múlott rajta, de valahogy a vizsgabiztos meg ez az egész hangulat bestresszeli az embert vagy nem tudom :) konkrétan remegett a lábam. Meg is buktam, de valahol megkönnyebbültem, hogy jó, akkor most egyelőre ezzel nem kell foglalkozni. Másodszorra pedig sikerült. Szóval szerintem az a legjobb, ha nem görcsölsz rá, semmi baj nincsen, ha elsőre nem sikerül és már ez is egy nagy könnyebbség, ha így állsz hozzá. Ugyanakkor ettől függetlenül szerintem vezetés közben mindenki izgul és fél mert mégis egy vizsga, ezt nem hiszem, hogy maximálisan le lehet küzdeni.
2017. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira izgultam, hogy az első két alkalommal 5 percen belül megvágtak olyasmikért, amiket soha sem előtte, sem azóta nem követtem el:(

Mivel ezek az időpontok délutániak voltak, megkértem az oktatóm, hogy kora reggelre kérjen időpontot. Mivel előtte aludtam, így nem volt időm annyira ráparázni, és át is mentem, pedig sokkal nehezebb útvonalat húztam, mint a korábbi vizsgákon.

2017. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most pénteken lesz a forgalmi vizsgàm , szedràn még lesz egy vezetési oràm , izgulok , de màs okok miatt is idegeskedek mostanàban , de szerintem nekem sikerülni fog a vizsga :)
2017. nov. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na,kinek hogy sikerült a vizsga?

Én többször is vizsgáztam,mert annyira izgultam,hogy a lábremegés mellett,leblokkolt az agyam is a stressztől.

2017. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!