Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan Tanári szakon...

Osztatlan Tanári szakon melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Keresztfelevben vagyok , 3.5-4. Éves (Angol-Testnevelés). Most kell majd leadnom a +1 éves kérvényt , ami középiskolai tanárrá varázsolna végzettségileg. Az osztatlan , mint tudjuk 4+1 Ill. 5+1 évből áll. Mostanában gondolkozok azon, mi lenne, ha csak a főiskolait vegeznem el (4+1). Akármennyire is minden a +1 mellett szól, már elég hosszúnak tűnik ez az egész és tanitanek hamarabb. Fokozat miatt pénzben és nyilván presztizsben is jobb a mesterfokozat , de mégsem tudok dönteni . Nagy hiba lenne kihagyni a +1 lehetőséget ? Sok a tárgy így is. Köszi előre 22F

2017. nov. 6. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom, ne a plusz egy év, a presztízs, a minimálisan több pénz, vagy a plusz kurzusok miatt dönts pro vagy kontra. Azt mérlegeld, hogy általános-, vagy középiskolában tanítanál-e szívesebben. Mert alapvetően ez a döntés határozza meg az elkövetkező jó pár éved. Én a magam részéről maradnék plusz egy évet, de csak az mondatja ezt velem, hogy középiskolában szívesen tanítanék, míg általánosba nincs az a pénz, amiért mennék.
2017. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Én a helyedben abbahagynám, elkezdenék tanítani általánosban, és ha később úgy érzeném, hogy mégis csak kell az a mester, akkor még mindig el tudom végezni, nem?
2017. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hatalmas nagy marhaság csak a 4+1-et elvégezni! Ha elvégzed az 5+1-et, akkor taníthatsz középiskolában és általános iskolában is.
2017. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barki is pontozott le, meg tudja magyarazni miert? :)
2017. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És olyat lehet hogy tesi 5+1, angol 4+1? Akkor hol lenne majd a gyakorlatom?
2017. nov. 12. 21:13
 6/6 A kérdező kommentje:
És úgy esetleg lenne esélyem arra, hogy ha általánosban tanítok, G fokozatba raknanak? (Középiskolai )
2017. nov. 12. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!