Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet egyetemi leckekönyve...

Hol lehet egyetemi leckekönyvet, azaz indexet venni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hova írhattam volna a kérdést, úgy gondoltam ehhez van a legtöbb köze.
2010. máj. 31. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem kapsz üzletben, hanem egyetemeken beiratkozáskor adják, nem? Nem tudom, nálunk elektronikus leckekönyv van csak, a hagyományos kis fekete index már nincs. Esetleg próbáld meg nagyobb papírboltokban, hátha szerencsével jársz!
2010. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Beiratkozáskor adja az intézmény.
2010. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az intézmények vajon hol juthatnak hozzá?
2010. máj. 31. 08:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen, az intézmény adja. Én csak úgy boltban még nem láttam. De csomó egyetemen már nincs, csak elektronikus. (De nekem van, hihi:$).

Miért akarsz olyat?:D

2010. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ha ide kimész az ecseri guberálós fekete piacra, biztos hogy be tudnak szerezni neked:D

de am sokra nem mész vele:)

ha felvesznek egyetemre ott majd automatikusan kapsz egyet.

2010. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A tesóm (egyetemista) nem merte elmondani anyunak, hogy bukott ebből-abból, és háááát minden áron látni akarja az indexét :S Azt mondta, kirakja az utcára, ha bukik, szóval a hamisítás tűnik a legegyszerűbbnek (az őszinteség után :D)
2010. máj. 31. 13:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Szánalmasak vagytok.
2010. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy is le fog bukni. Ez elég szánalmas próbálkozás.
2010. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez szánalom a köbön, de akkor inkább menjen a híd alá? Vagy pitizzen a szomszédoknál? Anyu tényleg megtenné, és hiába mondta neki az első évben is, hogy van, amit nem lehet elkerülni, nem hajlandó megérteni, mert személyes sérelemként veszi.
2010. máj. 31. 14:20
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Arra van esze, hogy trükköket találjon ki, és átvágja a muterodat, de arra nicns esze, hogy leüljön és megtanulja az anyagot.

Ha nem tudja tartani a lépést a szaktársaival, akkor ne járjon felsőoktatási intézménybe!

2010. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!