Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet egyetemi leckekönyve...

Hol lehet egyetemi leckekönyvet, azaz indexet venni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hova írhattam volna a kérdést, úgy gondoltam ehhez van a legtöbb köze.
2010. máj. 31. 08:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ilyen válaszok jönnek majd egyből, ha elárulom a kérdés okát... így már nem is gondolkodtat el senkit a zöld mezőbe írt rész, csak a kioktatás jön. Ha így tett volna, ha úgy tett volna... nem tök mindegy az neked, hogy mit kezd magával? Nem a véleményed érdekel.
2010. máj. 31. 14:55
 12/14 anonim válasza:

esetleg be lehet menni a sulijába és azt mondtani a To-n hogy elvesztette az indexét,szeretne egy másikat.akkor elvileg kap egy ujat és neki kell minden tanárral beiratni ujra az osszes jegyet,legalabbis nalunk igy volt..egy próbát megér szerintem.

remélem azért nem dobná ki anyukátok a tesódat.. :(

2010. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2010. jún. 2. 15:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Bölcsész, igaz? :D
2011. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!