Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti is jártatok úgy, hogy...

Ti is jártatok úgy, hogy kölcsönadtok könyvet és soha nem látod viszont?

Figyelt kérdés

Legalább 3-4 bentlévőség van. Én marha meg nem tagadom le, hogy megvan.

Nekem kellemetlen, hogy könyörgök érte állandóan, pedig az enyém.


2017. nov. 8. 23:37
 1/3 Metionin ***** válasza:
Én eleve nem adok kölcsön könyvet. Viszont többször megtörtént, hogy amíg a koliban voltam, apám kölcsönadta pár könyvemet a haverjai gyerekeinek. Mondanom sem kell, hogy felét se kaptam vissza, amit meg igen, azt gyűrötten, foltosan vagy összefirkálva. Úgy kellett balhéznom faterral, hogy márpedig vegye vissza amit odaadott, de volt amiért magam mentem el.
2017. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En sajnos nagyon feledekeny vagyok es nem emlekszem kinek adtam kolcson... de igazabol csak kozeli baratoknak szoktam:) 1.nagyon sajnallak, aterzem milyen amikor egy szeretett konyvet rossz allapotban kapsz meg
2017. nov. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jártam így már többször is, olyan is volt hogy rokon adta kölcsön valakinek a könyvem. Kissé bosszant, viszont őszintén szólva nekem is van pár könyvem amit más adott kölcsön, aztán valahogy azóta is nálam van. :/
2017. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!