Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én tartom értelmetlennek,...

Csak én tartom értelmetlennek, hogy ilyen korban, ilyen tananyagot, ilyen részletesen tanítanak nekünk?

Figyelt kérdés

Tehát:hetedikesen elég értelmetlennek tartom,hogy tizedikes tankönyvből tanuljuk pl. a baktériumokat,zuzmókat meg mindent.Sőt,igazából azt is értelmetlennek tartom,hogy tanuljuk.Mert végülis nem is látjuk őket,nincs ránk közvetlen hatással.

Ez a kérdés nem provokáció,nem szeretnék veszekedni.Csak ha valaki tudná,hogy miért tanuljuk,és miért így,akkor ha leírná,azt megköszönném!



2017. nov. 16. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert lehet, hogy egyikőtöknek megtetszik és később emiatt lesz orvos, biológus, kutató. Az általános iskolának ez a lényege, mindenből kapsz valamennyit. Aztán középiskolába már olyanba mész, ami tetszik.


Az meg, hogy nincs közvetlen hatással rád. Már ne haragudj, de nem árt ha tanulod, mert nagyon vakon vagy.

2017. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alapműveltségnek van beállítva.
2017. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kék baktérium sejtszerekezete,az örökítőanyagjának az összetételével,és minden mással együtt?Bocs,nem tudtam,hogy ez alap...
2017. nov. 16. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!