Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3-as atlagot szerintetek ev...

3-as atlagot szerintetek ev vegere 4re kilehet javitani ha belehuzok?

Figyelt kérdés
Szakkozepiskolas vagyok 11.es, es most elegge beparaztam, fogalmam sincs mi akarok lenni, es attol felek a jegyeim nem lesznek eleg jok ahova majd akarnek menni. Kulfoldon szeretnek elni es igy azt se tudom mit ernek egy magyar egyetemi diplomaval, olyan rossz, hogy lassan dontenem kell es semmi otletem, hogy mit hogy kellene...

2017. nov. 20. 22:28
 1/1 Farkas Dávid 1996 ***** válasza:
100%

Sokan vannak ezzel így,hogy nem tudják mit akarnak később.

Próbálj meg olyan pályán gondolkozni,ami érdekel,amiben érzed,hogy tehetséges vagy.Ami a jegyedet illeti biztos vagyok benne ha igyekszel ki tudod javítani.Nekem több tantárgyból is sikerült javítanom egy egész jegyet neked is menni fog ha akarod ez biztos.Félévkor szigorúbbak év végén jobb indulatúak a tanárok(kétes,stb.).Érettségivel is sok helyen el lehet helyezkedni.A külföldön olyan szakmát érdemes választani,ami keresett.A az idegen nyelvre nagyon hajts rá ,de mindenképp hasznos.Ha igyekszel még az egyetem is sikerülhet ha szeretnéd.Sok okj-s tanfolyam is van az érettségi után,amihez nem kellenek a jegyed szakmákhoz.

2017. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!