Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan működik az átjelentkezé...

Hogyan működik az átjelentkezés az egyik felsőoktatási intézményből a másikba?

Figyelt kérdés
Jelenleg a PTE ÁJK jogász szakán tanulok, de valamelyik pesti intézménybe szeretnék átjelentkezni, a távolság csökkentése miatt. Hogyan lehetséges ez? Igaz, hogy ha a mintaterv szerint valamilyen tantárgyam még nincs meg nem lehet átjelentkezni?
2010. jún. 1. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Erről mindig a fogadó intézmény, kar TO-ját kell megkérdezni, mert általános érvényű szabályok nincsenek. Ők döntik el, átvesznek-e és ha igen, milyen feltételekkel.
2010. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nincs meg valamelyik tárgyad attól átjelentkezhetsz

csak pótolnod kell

ha szerencséd van csak 1-2 tárgyat


de ha nincs akkor a fél életedet azzal töltheted h.pótold a tárgyakat

2010. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szerencsére mivel még az elején vagyok, olyan sokkal nem is lehetek elmaradva. továbbá nem tudom, hogy ha más szakra pl. igazgatásszervező féleség szakra, szeretnék átjelentkezni az lehetséges-e? vagy ahoz már újra kell jelentkezni? és ha újra jelentkezem akkor is lehet egy félbehagyott tanulmányból vinni tantárgyakat.

bocs ha sok hűlyeséget kérdezek, de nagyon nem vagyok ebben otthon

2010. jún. 1. 13:08
 4/4 anonim válasza:
szia! én is a Pécsi jogra járok és én is szeretnék átjelentkezni jövőre egy pesti egyetemre! és nekem volt ahol azt mondták h átlag is szükséges és kredit szám is de azt nem tudom h ez a költségtérítésesre is vonatkozik e vagy csak az államisokra? mert én költségtérítésesen vagyok.
2011. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!