Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SŰRGŐS! Osztálypénzt ki és...

SŰRGŐS! Osztálypénzt ki és milyen feltételekkel kezelhet? Milyen szabályok, jogszabályok vonatkoznak rá? 2010. 06. 01-én 16-kor van a szülői! Addigra tudnom kéne.

Figyelt kérdés
Idén az osztályfőnök kezelte a pénzt és nem tudott korrektül elszámolni vele. először egy kézzel írott firkálmányt adott majd 3 hét múlva egy géppel írt elszámolást. Semmi vásárlásról nincs blokkja, számlája, stb. Az első elszámoláson 60000.- ft volt a 8 havi tisztasági csomagunk, a 2. papiron pedig már 63300.-. létezik, hogy pl egy 25 fős osztály 1 hónap alatt 2744 db szalvétát használ el napi étkezéshez? Vásárolhat-e úgy az ofő, hogy nem egyezteti le az SZMK-s szülökkel? A két elszámolás homlokegyenest eltér egymástól....Kár, hogy nem lehet beszkennelni az elszámolásokat..
2010. jún. 1. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek a szülői munkaközösség tagjai közül kell kezelni.Ez nem az ofő dolga.
2010. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk mindig az osztálytitkár szedte és kezelte a pénzt. 3-4. gimiben én szedtem. volt egy táblázatom, amibe mindig beírtam az aktuális leadott pénzt, és az oszt.társaim pedig aláírták, h tényleg leadták. a pénzt takarékba tettük. kivételkor átvételi elismervénnyel adtam oda az ofőnek, ha ő vett valamit. így nem volt ilyen gond.

érdekes az ofőtök :)

2010. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Egyetlen egy jogszabály van rá: tilos osztálypénzt szedni. Szóval ha benyúlta a casht, akkor szívás. Maradnak az ukrán verőemberek.
2010. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!