Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekból fel lehet magamat...

Matekból fel lehet magamat menteni, hogy inkább valami másból érettségizhessek? Mert egyszerűen nem megy a matek és nem fogja elrontani az életemet.

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik, hogy felmentetem magam. Nem szabadon választható. A diszkalkuliásokat menti fel a szakértői bizottság. Ez nagy valószínűséggel már kiderült volna. A diszkalkuliások a mindennapi élethez szükséges alapvető számolásokat sem tudják elvégezni, mondjuk bevásárlás.
2017. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Hallottam olyasfélét hogy például Ausztráliában nem kötelező matekot tanulni és abból érettségizni. De ettől még szerezhet például jogi diplomát is. Tudom hogy nem hangzik közeli országnak, de később még gondolhatod úgy hogy pont így szerzel valami humán diplomát vagy legalább érettségit.
2017. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Sztem járj tanárhot, ha van rá lehetőséged.
2017. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem megy, akkor ajánlom menj egy diszkalkulia felmérésre. Lehet, hogy neked is van.


De ha nem, akkor ajánlom figyelmedbe, a "www.mateking.hu"-t. Habár én egyetemista vagyok, de körülbelül innen tanulom a matekot.

2017. nov. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!