Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hülye kérdés vagy más is...

Hülye kérdés vagy más is gondolkodott ezen?

Figyelt kérdés

Rengeteg filmben látni hogy ázsiai diákok a legjobbak, között vannak vagy akár bármely egyetemet megnézzük valószínűleg a legjobbak között ázsiai lesz az egyik bármely szakon.


Nos ez miért van? Ennyire okos a nép, vagy a létszám hozza? Vagy a tanulási morál?

Mi ennek az oka szerintetek?

Nyilván bugyuta a kérdés önmagában, de ha belegondolunk van alapja.



2017. dec. 12. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

A kultúra.


Tudod, a japánok dolgoznak napi 14-15 órát, vagy még többet.

Nem egy cikket olvasok, hogy öngyilkos lett a tanuló, mert rosszabb jegyet vitt haza, vagy megszégyenítették, stb.

2017. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind a 3 együtt alkotja ezt elgondolásod szerint, és más is így vélekedik.
2017. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én Kínában tudom hogy ennyi a napi munka de főképp a sori dolgozóknak.

Japánoknál 8-10 de úgy tudom hogy heti 1 nap a hétvége.

2017. dec. 12. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előzők mondják, ázsiában a legtöbb helyen sokkal szigorúbb az oktatási rendszer, sokkal többet várnak el a diákoktól, és a felnőttektől is munka terén.
2017. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szorgalmasak :)

És van egy mondás hogy az európai a szép, a az afrikai az erős az ázsiai pedig az okos :D és én ezt meg is tudom erősíteni

2018. febr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!