Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok erről? Más is gondolkodott már így, vagy csak én vagyok ilyen hülye?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, még nem volt barátom, nem is csókolóztam sosem. Elvagyok jelenleg fiú nélkül, találkozom a barátnőimmel, élem a kis életem kapcsolat nélkül. Jó, vágyom már az első csókra, de egy kapcsolatra még nem érzem "késznek" magam. Most leszek gimiben 10.-es. Az osztályban több fiúval is jól elvagyok, jó barátok vagyunk. Az egyikükkel szorosabb a barátságunk, vele még talán el is tudnám képzelni az első csókot (neki is az első), de komolyabb kapcsolatot már nem. Igazából arra gondoltam, hogy egyetemig majd ráérek még a komoly kapcsolatokra.. Ti csókolóznátok egy baráttal, ha ő is benne lenne, közös megbeszélés után? Vagy inkább felejtős, mert az egyik fél úgyis többet akarna? Más is gondolkodott már így, hogy vár a komoly kapcsolatokra az egyetemig?
2012. aug. 9. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos én ilyen csókolózós dolgot sosem vetettem fel a lány barátaimnak. Legtöbbjük már "tapasztalt". :) (Én is már csókoloztam már párszor.) Kapcsolatra egyetemig biztos nem várnék.


16/F

2012. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezt eltervezni nem lehet hogy mikor legyen kapcsolatod. Lehet 2 hét múlva jön egy srác akibe beleszeretsz és rögtön kész leszel egy kapcsolatra. Van hogy így mennek ezek a dolgok. Szerintem ezen ne is gondolkodj mert majd ugyis alakul. A csókról ha mindketten kiváncsiak vagytok próbáljátok ki, azt megint csak nem lehet tudni ki hogy fog érezni utána vagy a barátságotokra milyen hatással lesz.
2012. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már több lánnyal is csókolóztam, viszont barátságnál többet csak egy iránt éreztem, de azt már a csók előtt is. Szóval nálam semmit nem változtak a dolgok. Kapcsolatom meg még nem volt, de már nem bánnám. Amúgy meg 2.-nak igaza van, az ilyesmit nem lehet így eltervezni, hogy majd akkor... Ez akkor jön, amikor ott az alkalom.

17/f

2012. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem ha nem akarsz többet a csávótól hülyeség lenne csókolózni mert szerintem annak is van egyfajta érzelmi töltete ...és csak a barátság veszne el
2012. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön komoly kapcsolat, ha össze is jönnél valakivel. Miért kéne rögtön összeköltözni kb? Hülyeség.

Én életem első csókját egy buliban kaptam, ráadásul fogalmam sincs hogy hívták a csávót, de nem úgy mentem akkor oda hogy na majd most! Csak úgy jött, táncikáltunk, csókolóztunk és haza mentünk. Na ennyi volt az első csók, csók volt kapcsolat nem volt és így nagyon is jó volt.

Ami biztos, baráttal nem csókolóznék soha ha csak szimplán barátnak is tekintem és sosem vonzódtam hozzá. Minek ilyen dologgal bekavarni? Nem is tudnék rá utána úgy nézni mint azelőtt. Nem tudom, de nekem nem menne.

2012. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!