Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeritetek érdemes lenne...

Szeritetek érdemes lenne magyarból emelt szintű érettségit csinálni?

Figyelt kérdés

Most vagyok 12.-es egy közgazadasági középsuliban, de még nem biztos,hogy ilyen irányban szeretnék továbbtanulni. Az álomszakma az úságírás. A suliban van emelt szintű felkészítés, amire nagy lelkesen el is járok, de nem tudom...nem vagyok biztos ebben az egészben. Szeretek olvasni, nagyon sokat is szoktam,érdekel az irodalom, de tartok az emelt szinttől. A tanárom nagyon bíztat,ennek ellenére bizonytalan vagyok...sok olyat hallottam, hogy nagyon nehéz, pedig ha újságíró szeretnék lenni,akkor kellene a felvételi pontok miatt.

Mit tanácsoltok? Hagyjam inkább az egész emelt magyart és tanuljak tovább közgazdaságot? Vagy próba szerencse, megcsináljam az emeltet magyar nyelv és irodlomból? Melyiket érdemesebb tanulni?

Segítsetek kérlek, annyira elveszett vagyok. :(

19/l



#továbbtanulás #közkazdaság
2017. dec. 17. 13:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, telefonról írtam. :)
2017. dec. 17. 13:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt tanuld, amit szívesen is csinálnál. Közgés diplomával semmire nem fogsz menni, ha nem szeretnél azon a területen dolgozni (ez ugyanúgy igaz minden másra is).
2017. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!