Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy mondjam meg...

Mit tegyek? Hogy mondjam meg anyámnak, hogy nem vagyok jól a sulihoz?

Figyelt kérdés
Fáj a fejem, köhögök, folyik az orrom és tegnap hőemelkedésem volt. Azt mondta, hogy holnap elvisz orvoshoz. Erre most azt mondta, hogy pakoljak holnapra. Mondom, "Nem úgy volt, hogy holnap dokihoz megyünk?"-"De, de az suli után lesz." Hiába mondom, hogy nem vagyok jól, nem érdekli. Mit csináljak?

2017. dec. 20. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj egyedül orvoshoz. Vagy bemész az iskolába, mondod az osztályfőnöködnek, hogy nem érzed jól magadat és szeretnél haza menni.
2017. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idióta az ilyen . Tagadd meg mert ez neked kellemetlen és a többieknek fertőzés veszély . Vessz vele össze és menj el az orvoshoz .
2017. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Úgysem csináltok már a suliban ilyenkor semmi érdemlegeset, nem tudom miért ilyen hülye az anyád

Mond neki, hogy már nem tanultok így szünet előtt, hadd maradjál itthon

De mivel a kölykök is szeretnek túlzásba esni és jobban szenvedni mint amekkora gond van, nem lehet hogy tényleg olyan óriási bajod nincs és egy kicsit túlzol?

2017. dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ti keveritek az iskolaundorta betegséggel... Mi szünet előtt dogákat írunk, meg tz-t, matekból. Az osztálykarácsony meg elvileg szünet után lesz megtartva... De mindegy már, mert 38,2 C fokos lázam volt, így nem megyek.
2017. dec. 21. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!