Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak aktívan?

Hogyan tanuljak aktívan?

Figyelt kérdés
Sajnos csak este 9 körül van időm tanulni. Fél 10-kor már leragadnak a szemeim, ha nem, akkor is hulla fáradtan dőlök az ágyba 11-kor és semmi nem marad meg az agyamba. Egy ismerősöm megkért, hogy szerkesszem meg a szakdolgozatát. Úgy elrepült 3 óra, hogy észre se vettem. Arra gondoltam, hogy a tanulást is aktívabbá kellen tennem, mert amúgy érdekel a téma. Van valakinek valami jó módszere?

2017. dec. 23. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Youtube-on szoktam az adott témára rákeresni. Aztán mivel az animációknak segítségével nagyon jól szemléltetik, így hamarabb meg is értem.
2017. dec. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alapból nem is kérek és nem is várok el ilyen szívességeket, mint egy szakdolgozat formai kialakítása.

Ha pedig pénzért teszed, máskor mérd fel a képességeidet.


Annyi, hogy aludj el hamarabb és kelj fel hamarabb. Amit nyersz, azt ráfordíthatod arra, amit szeretnél.

2017. dec. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm!


Második válaszoló szerintem nem olvastad el a kérdést rendesen.


Még szívesen várom a tapasztalatokat!

2017. dec. 23. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Most iskolás vagy?
2017. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy is lehet mondani:). Master képzésre járok, van egy kislányom és napi 1-2 órát dolgozom.
2017. dec. 26. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!