Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szakkal tudnék legjobba...

Melyik szakkal tudnék legjobban keresni?

Figyelt kérdés
Pszichológia, kereskedelem és marketing, turizmus és vendéglátás, anglisztika. ezeken gondolkozom, de mondhattok új ötleteket is. Főképp humán beállítottságú vagyok, azon belül is a nyelvek (angol, francia) az erősségeim.

2017. dec. 24. 12:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kéttannyelvűn vagyok, tehát nem lesz pofáraesés :)

Utolsó válaszoló, köszi az infót, újdonság volt :D

2017. dec. 26. 00:25
 12/15 A kérdező kommentje:

Mindenkitől azt hallom, hogy túl sok a pszichológus és nem tudnak elhelyezkedni...

Mellesleg a pszichológus nem orvos, és azért nem olyan egyszerű, hogy pár év után nyitok egy magánpraxist. Ahhoz azért kell egy alaptőke, na meg egy kialakult klienskör.

2017. dec. 26. 00:31
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Akkor várjuk a nyelvvizsga bizonyítványt...

Ahogy én nézegetem (mert szükség lenne rá) normális pszichológus alig alig. Tőke? Kell egy lakást bérelni és kész (kis túlzással) Budapesten 10.000 Ft/ór alatt most sincs kiadó garzon, mert akkora elég lenne. Havi 10 óra munkával megvan az albérlet, plusz még 3 a rezsi, és még csak két napot dolgoztál egy hónapban...

2017. dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Oda menj, amit szeretsz, mert az fog mélyebben érdekelni, és ha jó szakember vagy, akkor meg tudsz élni.

Míg "sikerszakmában" ha szar vagy, és utálod is, kisebb eséllyel keresel jól (mert rossz szakember leszel), vagy ha igen, kiégsz 40-45 évesen.

2018. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
13as, azok a fogalmak ismerősek neked mint adó és járulék? Ezek összesen havonta 80-100 ezer közötti összeg, plusz a bérleti díj, a rezsi fizetése, ez már összesen bőven 200 ezer kiadás havonta, és még csak nullszaladóban van.
2018. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!