Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Apám orvosnsk szán, de nem...

Apám orvosnsk szán, de nem tudom hogy lesz-e belöle valami?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok, tavaly kezdte el eröltetni apám ezt az orvosos dolgot, aztán egy idö után beleegyeztem mert akármennyire mondtam hogy nem érdekel a téma, azt mondta hogy ez lesz nekem a legjobb. Most itt vagyok gimnázium elött és úgy érzem ha akarnám se lenne megvalósítható mert bioszból átlagos erös 4-es vagyok, kémiából gyenge 4-es, fizikából szintúgy pedig ezek a legjelentösebb tanárgyak. Na meg a matek, amiböl felvételit fogok írni, az se a legjobb. Kicsit félek a jövötöl hogy mi lesz velem ha nem jön össze az orvosi mivel apám csak eü-i középiskolákat fog megjelölni (marha jó mit ne mondjak) és még mondani se tudok neki semmit hogy hova máshova szeretnél továbbtanulni mert nincs is más ötletem hogy miben lennék jó, átlagos vagyok, nincs olyan dolog amiben kifejezetten jó lennék, talán ezért is bólintottam rá végül erre az eü.-re. Ti mit tanácsoltok?
2017. dec. 31. 15:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem, apámmal élek. Sikerült nyugodtan beszélni vele, rávettem a gimire, ne kérdezzétek hogy. xD
2017. dec. 31. 21:21
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Azokon a babákon vérvételt meg ilyesmit tanítanak. Ilyesmit minden nap kell csinálnod, ha ápoló vagy, de ha orvos vagy, a legtöbb szakterületen egy életet lenyomhatsz úgy bármi probléma nélkül, hogy még egyszer sem vettél vért :D
2017. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Inkább gimibe jelentkezz. De csak akkor tanulj bioszt és kémiát magas szinten, ha téged is érdekel ez az irány.
2017. dec. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Bioszt szeretem viszont nem vagyok belöle tökéletes, kémiát viszont rühellem, bár ebbe a tanár is szerepet játszik.
2018. jan. 1. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!