Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék átmenni egyik...

Szeretnék átmenni egyik egyetem nappali szakáról egy másik egyetem levelező szakára. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
A szak ugyanaz, nagyon kevés van hátra, de máshol szeretném befejezni. Simán csak jelentkeznem kéne, és aztán elfogadtatni a tárgyakat, vagy van átjelentkezés is? Hova forduljak?

2018. jan. 3. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Újrafelvételizel és el kell fogadtatni a tárgyaidat. De arra készülj fel, hogy nem fognak minden elfogadni.
2018. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. És azt nem tudod, hogy ha volt két passzív félévem, akkor újrafelvételi után lehet-e még egy? Jelenlegi egyetememen 2 a max egyhuzamban (gondolom máshol is), de ha a tárgyak pont úgy jönnek ki, akkor lehet, hogy passzívval kéne kezdenem. 1-2 tárgy hiányzik csak (lehet, hogy több lesz itt ugye), és nem akarom, hogy amit el tudnék intézni 2 félév alatt, az kitolódjon 3-ra.
2018. jan. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!