Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át tudnék menni ebbe az...

Át tudnék menni ebbe az osztályba ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Hibát követtem el annó 8.-ban hogy egy bizonyos kéttan angolos osztályt nem jelöltem meg és úgy hozta a sors hogy odajárnak az általánosból a legjobb barátaim.

Én most egy 5 éves kéttannyelvűbe járok , németet tanulok kéttannyelven. Szóval most vagyok 9.-es mert 0.-os voltam .Ők 10.-esek értelemszerűen.

Nagyon rosszul érzem magam a mostani osztályban, nem tudtam beilleszkedni , nincsenek barátnőim akikre támaszkodhatok, mellesleg nagyon csúnyán viselkednek velem.

Nagyon hiányoznak a barátnőim és megfordult a fejemben hogy átmegyek az osztályukba abba a suliba, de az a gond hogy a 10. évből kéne vizsgáznom és 2 év angol szóanyagot is tudnom kell.

Szinte lehetetlen úgy érzem.

Mit tudnék csinálni? Itt tényleg nem lenne jó maradnom mert mellesleg tanulni sem lehet mert nem hajlandóak, állandóan a fegyelmezéssel megy el az óra és le vagyok nézve mert nem szarom le a tanulást.

16/L


2018. jan. 3. 18:08
 1/2 Csendzse válasza:
Szia megértem a helyzeted. Esetleg nincs abban a suliban ahova menni akarsz egy németes osztaly vagy sima? Oda is mehetnél.
2018. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van de azt szeretném h teljesen elkerüljek innen.
2018. jan. 3. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!