Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Két félévet húztam le az ELTE - BTK-n és fogalmam sincs mit akarok. Alapból azért választottam ezt a kart, mert inkább a humán tárgyak terén éreztem magam versenyképesnek, most mégis teljesen tanácstalan vagyok.

Úgy érzem elvesztegettem egy évet és még mindig nem tudom, mihez kezdjek.

Folyamatosan bújom a cikkeket és a feltett kérdéseket, hogy mit éri meg tanulni.

Gondolkoztam nemzetközi tanulmányokban (mivel hogy a nyelvérzékem szerencsére nagyon jó) és hasonló társ.tudományi szakokon, de csalódottan olvastam mindnél a tapasztalatokat.

Mit tanulhatnék én úgy, hogy a jövőben jól járjak vele és annak fényében, hogy egyedül az idegennyelvek tanulásában lelem örömömet?


Köszi a segítségeteket!



2015. dec. 7. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha több idegen nyelvet is kiemelkedően jól beszélsz, akkor gondolkozz el a tolmács és fordító mesterképzésen. Egy nyelvszakkal remek párosítás.
2015. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A tolmacs es a fordito a legjobb szakma szerintem a vilagon!!! Enis nagyon szeretnek ilyen iranyba elmenni!! Gondolj csak bele, csak azt teszed, amit szeretsz, megtanulod egyszer es onnantol csak irnod es beszelned kell. En imadnam!! Es ez orok szakma, sosem megy ki a divatbol se, forditok es tolmacsok orokke kelleni fognak es a fizetesbol is jol lehet elni! Tizen ezrekbe kerul csak egy egyszeru diplamafordittatas. Egy szaz oldalas konyv leforditasa pedig mar millios osszeg!

En maradok es a helyedben maradnek is a nyelveknel!

Sok sikert!:)

2015. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!